Лекція про здоров’я і харчування

Для студентів коледжу була організована лекція про здоров’я і харчування (потік ПМ II курс, 25.10. , потік ПО II курс – 6.10. ). Обговорили основні аспекти теми «Хімія і їжа»
Зустріч проводила викладач хімії, Петращук Оксана Петрівна. Лекцію проводили: лікар-терапевт Нищук Лілія Ярославівна, та власник органічної крамниці Нищук Роман Степанович, в якого вже більше 10-ти р. досвіду роботи з харчовими продуктами.
Дана лекція актуальна для студентів, які тільки починають доросле, самостійне життя. Кожного дня вони будуть стикатися з вибором, який неминуче буде стосуватися продуктів споживання.
Обговорили вплив їжі на організм людини, та на формування хронічних захворювань. Окремо винесли тему органічних продуктів, і їх роль не тільки, як складової здоровʼя індивідуума, а і позитивного значення для екології в цілому.