Відвідини кінно-спортивного клубу Wesendorf

У вівторок, 23 квітня, студентки групи ПО-21, як волонтери, разом з комунальним закладом “Дім воїна” відвідали кінно-спортивний клуб Wesendorf, куди діти загиблих Захисників/Захисниць прибули для занять з іповенції.
Іповенція – це відомий метод екопсихокорекції, який полягає в прийомах невербальної комунікації за схемою «людина-тварина». Діти катались на поні та конях, годували тварин у контактному зоопарку, що знаходиться на території комплексу, розважалися, грали ігри.
Дівчата розважали дітей та намагались зробити їх перебування у клубі веселим та цікавим. Найкращою винагородою для студентів-волонтерів стали щасливі усмішки дітей! Допомагаймо один одному у ці важкі для нашої держави часи! Поки наші воїни захищають нас – приділімо трохи часу їхнім діткам!