Перше секційне засідання конференції

17 квітня 2018 року, в рамках звітної наукової конференції  студентів Івано-Франківського коледжу Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за 2018 рік відбулось перше секційне засідання , доповідачами стали студенти ІІ, ІІІ, IV курсів коледжу , які здобувають спеціальність «Початкова освіта» , підсекція «Фахові методики навчання у початковій школі».

Загалом виступило 15 доповідачів зі своїми науковими роботами та презентаціями до них, в яких розкрили проблему «Початкова школа сьогодення: проблеми та їх вирішення».

Наукові керівники – Т.І. Стамбульська,  Н.А. Процишин,  Л.М. Ликтей,  Л.С. Плетенецька,                                  О.В. Сороколіта.

У фіналі відбулось вручення сертифікатів учасникам засідання.

Підготувала

студентка 4 курсу