Освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини

18 квітня, учасником швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» – DOCCU, кандидатом педагогічних наук, викладачем Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Ганною Миколаївною Максимчук було проведено навчально-ознайомлювальний тренінг для студентів третього курсу спеціальності «Початкова освіта». Тема тренінгу – Освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини (ОДГ/ОПЛ). Метою тренінгу було ознайомити студентів із історією та метою діяльності проекту, цілями сучасної громадянської освіти, змістом, базовими принципами та ключовими поняттями ОДГ/ОПЛ; розширити знання про громадянські компетентності, повагу до прав людини та дитини. Також студентам були запропоновані вправи: «Букет квітів», «Правила та заборони», «Завершіть твердження», «Візуалізація», «Перегони на повітряних кулях», «Права, обов’язки, правила», «Перші враження», «Відмінності», «Навчання демократії можливе…»
Ми вдало стартували і нам сподобалося!
#DOCCU