Відкриття звітної наукової конференції  студентів

Сьогодні , 16 квітня 2018, відбулось відкриття звітної наукової конференції  студентів Івано-Франківського коледжу Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за 2017 рік.

Конференція розпочалась з привітання учасників та гостей кандидатом філософських наук, доцентом, спеціалістом вищої категорії, директором коледжу  Юрієм Михайловичем Москаленком.

Запрошеним гостем пленарного засідання став доктор історичних наук, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Сергій Васильович Адамович, який виступив перед слухачами зі своїм науковим повідомленням «Калуський « Список Шиндлера».

У кінці пленарного засідання відбулось вручення нагород та сертифікатів студентам коледжу, які є учасниками, а також переможцями наукових конференцій та конкурсів науково-дослідних робіт МАН.

Нагадаємо, що звітні наукові конференції  Івано-Франківського коледжу проводяться традиційно з 2015 року.

Підготувала

Студентка 4 курсу