Голова циклової комісії загальної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат економічних наук – Наталія Василівна Гой

Циклова комісія загальної підготовки є невід’ємною складовою дружньої команди Івано-Франківського фахового коледжу. Ми забезпечуємо підготовку майбутніх фахівців всіх структурних підрозділів закладу освіти.
Для сучасної молодої людини дуже важливо розвивати вміння критично мислити, орієнтуватися в умовах вільного ринку, сформувати активну та відповідальну громадянську позицію. Наші студенти беруть участь у різноманітних конкурсах та наукових конференціях, започаткували проведення просвітницьких заходів в дистанційному форматі, активно долучаються до створення та розробки креативних бізнес-проєктів.
У своїй роботі викладачі циклової комісії використовують інноваційні методики, які забезпечують високу пізнавальну активність та самостійність студентів, сприяють мотивації до навчання та поліпшують конкурентноспроможність випускника на ринку праці.
Головним стратегічним завданням ми вважаємо формування загальних та професійних компетентностей студента, підвищення рівня обізнаності молоді, поліпшення якості підготовки спеціалістів-випускників нашого коледжу.
Протягом свого існування циклова комісія загальної підготовки динамічно розвивається та удосконалює навчально-методичну роботу, проте незмінним залишається її статус.
Якщо ви прагнете здобути якісну освіту, стати справжніми фахівцями в обраній галузі – запрошуємо доєднатися до молодої перспективної команди Івано-Франківського фахового коледжу!