Третя сесія теоретичного інтенсиву тренінгу “Стаємо сильнішими разом!

Використання ресурсів ОДГ/ОПЛ задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни”.

Зміст сьогоднішнього методичного тренінгу: Ми діти — і ми маємо права: дослідження прав людини і прав дитини.
За словами Тетяни СТАМБУЛЬСЬКОЇ, спеціаліста вищої категорії, викладача–методиста, кандидата педагогічних наук, сертифікованого майстра-тренера з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей (2018 р.) “Для мене було дуже цінно взяти участь у такому навчанні, адже в 2018 р. була учасником Швейцарсько-українського проєкту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU” й отримала сертифікат майстра-тренера з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей. Впроваджувати освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини в умовах війни — завдання із зірочкою, чи не так? Насправді, це робити набагато легше, маючи однодумців, та користуючись можливостями, зокрема, ініціативи “Стаємо сильнішими разом” від Швейцарсько-українського проєкту DECIDE”.
Захід організовано Швейцарсько-українським проєктом DECIDE в межах реалізації ініціативи “Стаємо сильнішими разом!”.