ЦИФРОВІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У РОБОТІ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

16.04.2024 року, за сприяння директора Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професора Москаленка Юрія Михайловича, відбулася гостьова лекція «Цифрові освітні технології у роботі вчителя початкової школи», яку провів Борисьонок Максим Олегович, викладач педагогічних дисциплін КЗ «Нікопольський фаховий педагогічний коледж» ДОР», аспірант спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки кафедри початкової освіти та інноваційно педагогіки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.  Цільова аудиторія – студенти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта.

До учасників зустрічі з вітальним словом звернулися Крамаренко Любов Іванівна,  директор КЗ «Нікопольський фаховий педагогічний коледж» ДОР», кандидат педагогічних наук,  Васютіна Тетяна Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти та інноваційно педагогіки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Цюняк Оксана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Ликтей  Людмила Миколаївна, доктор філософії, завідувач Педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу, модератор заходу. На зустрічі окрім здобувачів освіти були присутніми члени ЦК професійної та практичної підготовки спеціальності 013 Початкова освіта, зокрема, голова ЦК Гоцуляк Катерина Іванівна, кандидат педагогічних наук, викладач педагогічних дисциплін, Полякова Тетяна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач мовознавчих дисциплін, Гаріджук Олександра Михайлівна, методист коледжу, викладач математичних дисциплін.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та навчатися! Слава Україні! Героям слава!