Допомога ЗСУ

На нашій землі точиться кровопролитна війна… Кожен громадянин держави повинен відстоювати незалежність Батьківщини. Варто пам’ятати, що фронт – це не тільки поле бою, він – всюди! Саме тому студенти Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника» груп ПО-25, ПО-23 та ПО-15 педагогічного відділення долучились до захопливої та корисної ініціативи спільного плетіння надшоломників разом із волонтерською організацією «Замаскуй воїна» Плетіння надшоломників – це не лише спосіб захистити тих, хто стоїть на передовій, але й можливість показати їм свою підтримку та вдячність. Допомагаймо нашим військовим, трудімось «во ім’я матері нашої України безталанної»… Тоді мир у кожного в серці запанує та любов до Неньки-Батьківщини! Слава Україні! Героям слава!