Феєрія танцю!

Мистецтво танцю дивує, зачаровує, надихає, дає можливість розкрити себе та внести ще більше барв у наш непростий світ. І як би складно нам не було, танець завжди є і буде, а ще він завжди буде об’єднувати нас справжніх поціновувачів даного мистецтва!

19.04 нас зібрали в актовому залі четвертокурсники, студенти, які навчаються на спеціальності «Початкова освіта» із додатковою кваліфікацією “Хореографія”. Вони успішно засвоїли теоретичний матеріал під час пар, перевірили свої вміння на практиці і повернулись у коледж, щоб продемонструвати свої курсові проєкти, над якими плідно працювали з викладачем Роксоланою Олегівною Павелко.

Курсовий у хореографів – це дуже цікавий вид роботи. Кожен студент повинен опрацювати власну танцювальну композицію: обрати музику, обдумати сюжет, підібрати танцювальні кроки, узгодити костюми, атрибути, організувати всю репетиційну роботу і продемонструвати результат на сцені.