Захист курсових проєктів на 3 курсі спеціальності «Дизайн»

31 травня відбувся захист курсових проєктів здобувачів фахової передвищої освіти 3 курсу. На захисті були присутні директор коледжу Юрій МОСКАЛЕНКО, викладачі та керівники проєктів ЦК профеійної та практичної підготовки спец. «Дизайн»:
Ірина СТРЕБКОВА, Ірина ЧМЕЛИК, Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО, Оксана СОРОКА, Марія ПАЗИНЮК, Василь САЛАБАЙ та Володимир ШПІЛЬЧАК .
На захисті здобувачі фахової передвищої освіти підтвердили свої  компетентності, такі як вміння застосовувати набуті знання у сфері професійної діяльності та вміння володіти практичними навичками з проєктування та технологій виготовлення об’єктів дизайну.
Варто відзначити проєкти  дизайнерських розробок предметно-просторового середовища кабінету спеціальності «Дизайн», дитячих модульних меблів. Студенти мали можливість на захисті продемонструвати  свої макети дизайну стіни громадського приміщення або макет ландшафту з генпланну. Роботи виготовляли своїми власними руками на предметі макетування (викладач Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО).
Марія Пазинюк