Мистецтво дає нам крила

І вони існують,

І це найголовніше

Вінсент Ван Гог

13 березня 2018 року в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася виставка живописних робіт студентів ІІІ курсу спеціальності «Дизайн» (викладач Ірина Василівна Чмелик). На виставці було представлено понад 25 студентських робіт. Всі картини не схожі одна на одну, як і самі студенти. У роботах можна помітити настрій, характер, напрями, якими захоплюються студенти коледжу та чим надихалися під час їх створення. Завданням наших молодих митців було копіювання картин відомих світових художників, яких вони обрали самостійно, таким чином ми можемо побачити вподобання кожного. Роботи були виконані на полотні олією або акрилом, технікою новою для студентів, але більшість із них впоралися з цим завданням і майстерно відтворили роботи таких відомих художників як:Клод Мане, Ілля Рєпін, Леонід Афремов, Іван Айводовський , Віктор Юшкевич, Жозефіна Уолл, Грем Геркен, Іван Шишкін, Едвард Мунк, а також  експонувалися власні творчі роботи. Запрошені на виставку викладачі нашого коледжу були вражені побаченим.

Марія Кузьменчук

студентка групи ДЗ-31