Поки ми памʼятаємо – ми непереможні!

У четвер 9 травня 2024 року студентки Івано-Франківського фахового коледжу групи ПО-25 разом із викладачем історії Максимцем Богданом Володимировичем провели захід до Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, а також Дня Європи.
   8 травня – день, коли ми вшановуємо пам’ять про тих, хто стояв на захисті свободи та миру. Нехай цей день нагадує нам про важливість мирного співіснування та толерантності, а також про нашу відповідальність перед майбутніми поколіннями.
   Пам’ятаймо героїзм тих, хто боровся проти нацизму та шануймо пам’ять тих, хто пожертвував своїми життями за перемогу у Другій світовій війні. Нехай їхні подвиги завжди будуть нам нагадувати про важливість згоди та волі. Слава Україні!
Підготувала студентка групи ПО-25 Сарахман Софія