Відвідини філармонії ім. Ірини Маланюк

11 березня студенти педагогічного відділення групи ПО-14 та ПО-24 під керівництвом кураторів Л. Ликтей, С. Пилипишак, заступника директора з навчально-виховної роботи Т. Полякової відвідали Івано-Франківську обласну філармонію ім. Ірини Маланюк, мали змогу переглянути художньо-поетичне дійство за участю творчих колективів та виконавців Навчально-наукового інституту мистецтв. Захід присвячено 210-й річниці від дня народження поета, прозаїка, мислителя, живописця, гравера, етнографа, громадського діяча, справжнього українця Тараса Григоровича Шевченка.

У авторській задумці режисерки Шевченка висвітлено генієм усіх часів та епох української культури, світлом для українців, пророком долі України. Видатні слова поезій Шевченка, які покладені на музику, прозвучали по-новому, не залишили байдужими жодного глядача. Зал аплодував стоячи!!!

Допоки його віршами говоритимуть мільйони, пам’ять про нього житиме вічно, думка про нього не вмре, не загине!