Літературно-музичний захід “Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь віки!”

Студенти спеціальності “Початкова освіта” ( група ПО-14) разом з викладачкою Гавадзин О.Я. долучилися до відзначення 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка, провівши літературно-музичний захід “Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь віки!”

Учасники згадували яскраві сторінки біографії видатного митця,  декламували улюблені його вірші,  розмірковували над неоціненними заслугами для становлення літературної мови. Кобзар сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і промовляє через уста кожного із мучеників нації. Його ім’я стало символом України. Провісник нового життя. Народний пророк. Титан духу. Кобзарю, твої думки, слова, строфи, кров’ю скроплені, оживають  сьогодні.

Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!