ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ВІД ПРАКТИКА

Сьогодні для студентів спеціальності «Початкова освіта» (спеціалізації «Корекційна освіта») було проведено гостьову лекцію з актуальних питань інклюзії.

Запрошеним лектором була Дунець Ірина Ярославівна – фахівець-консультант Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківської міської ради». Зокрема, вона поділилась досвідом проведення діагностики дітей з особливими освітніми потребами, складанням ІПР та особливостями організації освітнього процесу.

Здобувачі мали змогу ознайомитись з поняттями: безбар’єрності, універсального дизайну, розумного пристосування, адаптації та модернізації освітнього середовища.

Також дискутували над наданням підтримки дітям з ООП й недосконалим законодавством у даній сфері.