В РИТМІ ТАНЦЮ

Відповідно до Плану діяльності Асоціації випускників педагогічного відділення, в рамках реалізації проєкту «Шлях до успіху», 04 лютого відбулася чергова зустріч студентів ІІІ-IV курсів спеціальності 013 Початкова освіта (додаткова кваліфікація «Хореографія) з випускницю 2019 року Почіль Тетяною. Тетяна – вчитель 2 класу Ямницького ліцею, за сумісництвом – керівник хореографічного гуртка означеного закладу.

На зустріч були запрошені заступник директора з навчально-виховної роботи Полякова Т.В., завідувач Педагогічного відділення Ликтей Л.М., голова ЦК професійної та практичної підготовки спеціальності 013 Початкова освіта Гоцуляк К.І. Модерувала зустріч викладач хореографії Павелко Р.О.

Тетяна Сергіївна представила власний практичний досвід роботи, акцентувала увагу на проведенні заняття з хореографії у початковій школі. Заняття пройшло «на одному диханні», «в ритмі танцю»!