Загальна інформація

Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводить підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр». Коледж державної форми власності першого рівня акредитації.

Рік заснування – 2004.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1515 від 28.12.2012 року створений, як структурний підрозділ університету, Івано-Франківський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Завідувач педагогічного відділення коледжу – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист: Ликтей Людмила Миколаївна

Діяльність

Відділення здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», «фаховий молодший бакалавр» з таких спеціальностей: 013  «Початкова освіта»; 022  «Дизайн».

Після закінчення навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» , «фаховий молодший бакалавр»  студенти мають можливість продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Бакалавр” з відповідного напряму підготовки на старших курсах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».