Тайм-менеджмент, або як «встигати все»!

Для здобувачів освіти 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» було проведено практичне заняття-тренінг за участі тренера школи бізнесу та менеджменту, доцента кафедри менеджменту в інформаційних технологіях Ірини Боришкевич. Цей майстер-клас про актуальні для молоді проблеми щодо організації часу, оскільки завдяки тайм-менеджменту можна раціонально розподілити свій час на навчання, розваги, творчість. На тренінгу розвіяли основні міфи про тайм-менеджмент, ознайомились із авторською методикою «Просто у 4 кроки», що дає можливість комплексно проаналізувати свої слабкі та сильні сторони, навчитись розумно планувати, розставляти пріоритети, дисциплінувати свої щоденну діяльність та боротись із власними поглиначами часу. Також найактивніші учасники дискусії в подарунок отримали цікаві книги.

Наприкінці Ірина Боришкевич порекомендувала студентам цікаві книги та фільми з тайм-менеджменту.