День числа “Пі”

14 березня у всьому світі щорічно відзначають одне із самих незвичайних свят – День числа “Пі”.

Число “Пі” – це найвідоміша математична константа, що визначається в Евклідовій геометрії як відношення довжини кола до його діаметра. “Пі” наближено дорівнює 3,14 та має нескінченну математичну тривалість.

В атмосферу змагання, творчості та загадковості, релаксу під звуки мелодії числа “Пі” поринули й студенти 2-го курсу спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ ім. В. Стефаника.

«Свято числа “Пі” – це чудова можливість не просто вшанувати одне з найвідоміших чисел у світі, але й нагадати про неймовірну гармонію й порядок у Всесвіті, які ми пізнаємо через математику», – відзначила викладачка математики Марія Остафійчук.

Тож нехай свято числа “Пі” ще більше розкриває для вас таємниці математики, надихає знаходити  красу в числах і законах, що керують нашим світом!