«ПЕДАГОГІКА СЕРЦЯ І ДОБРА АКАДЕМІКА ІВАНА ЗЯЗЮНА»

29 лютого 2024 року викладачі Педагогічного відділення Л.М. Ликтей, О.П. Цюняк, Л.М. Гаріджук та Т.В. Гоцанюк стати учасниками гостьової лекції «ПЕДАГОГІКА СЕРЦЯ І ДОБРА АКАДЕМІКА ІВАНА ЗЯЗЮНА». Зустріч проводилася в межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле».

З вітальним словом до учасників звернулася Лариса Лук’янова, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна. Спікерами заходу були Нелля Ничкало, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України та  Мирослава Вовк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Модерувала захід Наталія Філіпчук, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник,  провідний науковий співробітник відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.