Рефлексії студентської конференції

4 квітня 2024 року в Івано-Франкіському фаховому коледжі відбулася звітна наукова конференція секції загальної підготовки. Студенти представляли доповіді про розвиток соціальних та громадянських компетентностей в умовах воєнного стану. У конференції взяли участь багато студентів. Зосібна, студентки групи ПО-24 виступили із доповідями про історичних непересічних осіб, а саме Златослава Павлюк – «Від ідей до дій: життєвий шлях Івана Павлюка»  та Андріана Стефанюк – «Мирослава Єжеленко – призабута зірка української радянської естради» під керівництвом Богдана Володимировича Максимця, кандидата політичних наук, викладача вищої категорії, викладача-методиста. Вашій увазі пропонується перегляд відеопрезентацій їхніх доповідей.