DOCCU

На базі Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» учасниками проекту DOCCU Гоцуляк К. І., Максимчук Г. М. та Стамбульською Т. І. було проведено групове заняття зі студентами 2 курсу спеціальності «Початкова освіта».
Студенти словесно зображали портрет демократичного вчителя, враховуючи особисті риси характеру і компетентності, якими повинен володіти сучасний педагог у новій українській школі. Переосмислювали роль учителя в контексті демократії.
Відтак слухачі розглядали поняття «Конфлікт», моделі його розв’язання у руслі демократичних відносин між громадянами, ознайомилися із типами вирішення конфлікту, шляхом рольової гри вчилися поетапно розв”язувати різні конфліктні ситуації.
Зі студентами було проведено такі вправи: «Рішення, коли виграють дві сторони», «Конфлікт у сім’ї та з ровесниками», «Мозковий штурм щодо конфліктів та миру».
#DOCCU