Відбувся ІІІ (загальнонаціональний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

28-30 березня 2018 року на базі КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» відбувся ІІІ (загальнонаціональний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1435 від 31.10.2017 року «Про проведення Всеукраїнських олімпіад і конкурсів серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів», листа Інституту модернізації змісту освіти від 22.01.2018 року «Про проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів».
   В Олімпіаді взяли участь 34 переможці обласних і регіональних олімпіад з технічних, медичних, музичних і педагогічних коледжів. Підготовкою і проведенням олімпіади займалися члени Всеукраїнського організаційного комітету олімпіади, викладачі української філології вище названих навчальних закладів та господарі – «Криворізький обласний музичний коледж» .
У нелегкій боротьбі студентка спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» Градюк Світлана Олексіївна здобула почесне ІІ місце (викладач – Івасів Ярослава Іванівна).
   Проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови є однією з форм популяризації мовного багатства. Організатором мовних змагань виступає Всеукраїнська спілка голів обласних (міських) методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, – громадська організація, яка сприяє розвитку мови, звичаїв і традицій незалежної України, відіграє важливу роль у патріотичному вихованні української молоді.