Зустріч зі спостерігачами ОБСЄ

В Івано-Франківському коледжі «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника»  спільно з викладачами (Гуслею Л.В. та Поляковою Т.В.) для студентів 3-го курсу спеціальності «Початкова освіта» була організована і проведена  зустріч зі  спостерігачами ОБСЄ.

У ході зустрічі представники ОБСЄ  Санер Ахмедов  та Петро Насадюк  розповіли про роботу організації в Західному регіоні та в Україні в цілому. Основні завдання місії  полягають у сприянні мирного діалогу конфліктуючих сторін та вирішенні проблем,  пов’язаних із  захистом прав людини. Презентація проводилась англійською мовою. Спілкування відбулося за допомогою перекладача. Студенти приємно вражені від почутої «живої» англійської мови. Сподіваємося, що це стане хорошою мотивацією для поглибленого вивчення даної мови.