Вечір пам’яті, приурочений 95-річчю від дня народження Дмитра Павличка

08.10.2024 року студенти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи Теятни ПОЛЯКОВОЇ взяли участь у вечорі пам’яті, приуроченому 95-річчю від дня народження Дмитра Павличка. Захід зібрав численних представників наукової спільноти, літераторів, митців Прикарпаття.

Зі вступними словами виступили в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професор Ігор Цепенда; заступник голови Національної спілки письменників України, директор Музею історії ПНУ, заслужений працівник культури України Ярослав Ткачівський; декан факультету філології ПНУ, професор Роман Голод.

Дмитро Павличко – непересічна особистість, поет, Почесний професор університету, громадський та політичний діяч доля якого була вишита «червоними та чорними нитками…»

У рамках заходу свою творчість продемонстрували народний артист України, професор Михайло Кривень, народний вокальний ансамбль «Росинка», ансамбль танцю «Дивоцвіт» та інші.

Захід став ще одним свідченням незгасаючої пам’яті про Дмитра Павличка, чия творчість і громадська діяльність надихають нові покоління українців.