Моделювання уроків

На навчальній дисципліні “Педагогіка” студентки групи ПО-34 разом із викладачем Катериною Іванівною Гоцуляк моделювали уроки у початкових класах. Для цього здобувачі освіти використали різні види наочності та методи навчання, які покращують ефективність засвоєння вивченого.

Метою такого моделювання було опановування не лише теоретичних знань із педагогіки, а і їх використання на практиці. Студентки вжились як у роль вчителів, так і в допитливих дітей, світогляд та питання яких мають свої особливості. Після кожного фрагменту доповідачі уроків отримували відгук щодо своєї роботи або ж аналіз від одногрупниць про використані методи та їх дієвість.
Такий формат проведення навчальних занять мотивує до вдосконалення своїх педагогічних здібностей.