Збереження фізичного та психічного здоров’я в умовах війни. Польові збори студентів

Згідно з планом проведення навчально-польових зборів, у вівторок, 18 червня, студенти мали нагоду прослухати лекцію про особливості збереження фізичного та психічного здоровʼя в умовах війни. На зустріч була запрошена лікар УЗД, лікар акушер-гінеколог Ірина СЛОБОДЯН. Вона наголосила на тому, що ведення здорового способу життя є ключовим для забезпечення нашого фізичного та психічного благополуччя. Він включає в себе правильне харчування, регулярні вправи та здорові звички, які допомагають підвищити енергію, зміцнити імунну систему та знизити ризик хронічних захворювань. Також лікарка обговорила зі студентами той момент, що соціальне оточення, в якому ми перебуваємо, мотивує нас до того, щоб вести здоровий спосіб життя; спілкування з іншими людьми, які ведуть здоровий спосіб життя, допомагає знаходити корисні поради та покращувати власні звички. Поговорили і про ментальне здоровʼя здобувачів освіти.
Здобувачі освіти також мали нагоду одержати відповіді на питання стосовно жіночого здоровʼя, питання того як сон впливає на нашу продуктивність, самопочуття та здоровʼя в цілому.