«БУДИНОК “СЛОВО”. НЕСКІНЧЕННИЙ РОМАН» – МИНУЛЕ, ПРО ЯКЕ ПАМ’ЯТАЮТЬ

Студенти педагогічного відділення групи ПО-24, під керівництвом академнаставника Пилипишак С.І. переглянули кінострічку «Будинок “Слово”. нескінченний роман», режисер Тарас Томенко.

Пройшов час… А пам’ять про історичних постатей «Розстріляного відродження» не зникає. У фільмі відтворюються події 1927 року, змальовано трагічну долю української інтелігенції, людей які творили не дивлячись на перешкоди тогочасного режиму. Згадується і про голодомор і про Харків… Харків, який росія нищить і сьогодні, а він продовжує боротися та незламно стояти.

Залучати студентів до перегляду таких фільмів — надзвичайно важливо задля збереження національної ідентичності, культури та пам’яті. Це історія нашої країни, наших людей, яку потрібно пам’ятати, розповідати та поширювати.