«Світляні висоти мудрості й таланту – 2024». Церемонія нагородження в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Івано-Франківський фаховий коледж провів урочисту церемонію нагородження «Світляні висоти мудрості й таланту – 2024» у стінах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
На заході були присутні:
– ректор ПНУ, професор Ігор Цепенда,
– проректор з науково-педагогічної роботи Едуард Лапковський,
– директор Івано-Франківського фахового коледжу Юрій Москаленко,
– директор Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Іван Бойко,
– викладачі та студенти.
Під час церемонії грамотами і подяками були відзначені учасники та їхні наукові керівники щорічної наукової конференції, студенти і їх наукові керівники, які гідно представляли коледж у МАН України, а також ті, хто продемонстрував високий рівень знань у предметних олімпіадах та різноманітних конкурсах.
Дякуємо всім учасникам за їхній вклад у розвиток науки і освіти та бажаємо подальших успіхів і нових досягнень!