Огляд робіт студентів 4 курсу із дисципліни “Основи іконографії”

На педагогічному відділенні Івано-Франківського фахового коледжу відбувся семестровий огляд  робіт  студентів 4 курсу із  дисциплін “Основи іконографії”.

Ікона – всеосяжний твір людських рук, натхнений вищою духовною силою, це епічна книга українського народу, його духовних злетів, дум і страждань, його надій і розкритого серця. Здобувачі представили практичні роботи, виконані протягом семестру. Показали свою майстерність в оволодінні техніками і технологіями ікономалярства, народного мистецтва, малярства на склі. Викладач Хомин В.М. та керівництво коледжу гідно оцінили працю студентів та здобуті ними практичні навички, уміння і фахові компетентності, що сприяє успішній реалізації здібностей майбутніх випускників коледжу.