Візит до ратуші

У рамках дисципліни “Історія України”  студентки педагогічного відділення, групи ПО-25 з викладачем Глушкевич Діаною Михайлівною відвідали міську ратушу. На перших поверхах оглянули історичні зали. Найбільше запам’яталась кімната народного мистецтва та зала вікторіанського побуту, християнська зала і зала Давньої Русі. Також звертали увагу на ті речі, котрі стосуються тем, які ми вивчали з історії на першому курсі і тепер вивчаємо на другому. Ознайомилися з формою бійців УПА та повстанців, з їхньою канцелярією, зброєю та побутом. Дізналися цікаві факти про життя командувачів ОУН. Після чого піднялися на оглядовий майданчик, звідки відкривається неймовірний краєвид на Івано-Франківськ. З цієї висоти ми мали змогу оглянути різні архітектурні та історичні пам’ятки нашого міста.

Підготувала:

Студентка групи ПО-25 Тетяна Николайчук