Майстер-клас “Майстерня гончарства”

У Івано-Франківському фаховому коледжі за сприяння дирекції та профбюро відбувся благодійний аукціон та захоплюючий майстер-клас “Майстерня гончарства”!
Захід був особливий завдяки надзвичайній майстерності досвідченого гончара Віталія Владковського, який служив з перших днів вторгнення в 72 ОМБр, та за підтримки КП “Дім Воїна”, який представляв директор Микола Крошний. Студенти навчилися творити унікальні керамічні вироби, активно долучилися до благодійного аукціону на підтримку та вдячність військовим, які захищають нашу країну.

Під час майстер-класу студенти коледжу долучилися до збору коштів на підтримку сімей героїв, що поклали своє життя на вівтар вітчизни. Також провели захоплюючу лотерею з численними приємними подарунками. Особливим був лот з поетичними збірками від нашої випускниці Оксани Рубаняк. Військовослужбовиця у відеозверненні звернулася зі словами подяки рідному коледжу за велику підтримку ЗСУ та зокрема її підрозділу.

Спільно вдалося задонатити 11 000 гривень!
Дякуємо всім студентам спеціальності 013 «Початкова освіта» за небайдужість та активну участь!
Голова профбюро коледжу Ярина ЗУБʼЮК.