Виставка «НАТХНЕННЯ»

26 березня в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася виставка робіт студентів 3 курсу спеціальності «Дизайн», під керівництвом Чмелик Ірини Василівни.

На відкритті виставки виступив директор коледжу Юрій Михайлович Москаленко, підтримавши тенденцію творчих кроків талановитих студентів. Серед гостей були: завідувач педагогічного відділення Полякова Тетяна Вікторівна, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дизайн» Стребкова Ірина Веніамінівна, викладачі коледжу Нестеренко Світлана Василівна, Сорока Оксана Василівна та інші.

Виставка вразила різноманітністю технік, віддзеркалюючи індивідуальний підхід кожного студента до своєї роботи. На виставці були представленні репліки відомих художників та власні твори студентів.