Захист практики зі спеціалізації «Інформатика»

Напевно, кожен із нас запам’ятає курйозні моменти, які траплялися під час практики на все життя, адже це наш перший досвід у ролі вчителя-інформатика.

Інформаційно-комунікаційні технології розвиваються зі швидкістю світла, а інформатика є саме тим навчальним предметом, який дозволяє розвивати та формувати дитину сучасного світу. Початковий етап навчання інформатики носить розвивальний характер і покликаний закласти основи загальної інформаційної культури школярів, а нам, як вчителям, саме в цей момент треба розкрити перед дитиною привабливі сторони інформатики, в іншому випадку його інтереси замкнуться на комп’ютерних іграх та соціальних мережах.

Під час проведення уроків ми старалися вивчати, повторювати, закріплювати матеріал у нестандартній, цікавій та доступній формі. Використовувати диференційовані завдання.

Отже, під час практики ми:

– поглибили та закріпили теоретичні знання, отримані під час занять в коледжі;

– раціонально застосували ІКТ в освітньому процесі початкової школи;

– використовували програмне забезпечення ПК задля того, щоб зробити уроки та виховні заходи більш цікавими та продуктивними завдяки засобам СІТ;

– впевнено застосовували нову техніку, добирали та створювали програмні дидактичні засоби;

– продуктивно використовували педагогічні можливості СІТ.

Ми впевнені, що отриманий досвід буде саме тим найвагомішим слідом, який відіб’ється на нашій професійній діяльності.

Підготувала студентка групи ПО-43 Яремич Хритина