«Величне і прекрасне слово Мати! Від неї все на світі! Навіть світ…!»

Велике і прекрасне слово – Мати.
Від нього все на світі. Навіть світ.
О, як їй легко на руках тримати
Дитину, як найвищий заповіт.

Квітує українська земля, вирує травень  – благословенний місяць року, що щедро дарує нам стільки прекрасних свят. День Матері – це свято повернулося до нас із забуття, щоб відновити давню традицію вшанування матері – Богородиці, Матері – жінки, матері – України, як триєдиного символу любові, віри, надії.

Літературно-музичне свято з нагоди Дня Матері відбулося на відділенні початкової освіти Івано-Франківського коледжу, організоване студентами групи ПО-35 під керівництвом куратора Оксани Цюняк. «В останній місяць весни, коли земля вкривається травами і квітами, коли настають прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає  світле свято – День Матері. Мама – скільки спогадів і тепла таїть це слово. Мама –  найдорожча, найдобріша, найцінніша у світі людина для кожного з нас. З цим іменем у нас асоціюється все добре, щире, людське» – такими словами привітала присутніх матерів Оксана Цюняк.

Студенти подарували матерям зворушливе свято музики, пісні й танцю. Надзвичайно приємні емоції у глядачів викликало виконання поезії «Мамо рідна! Хай славиться твоє ім’я!» Яринки Ликтей, учениці загальноосвітньої школи-ліцею №23. На святі звучали найщиріші слова подяки матерям, емоційно і зворушливо линули пісні: “Мамо моя”, “Мати емігрантка», «За вроду дякую батькам»” у виконанні студентів групи ПО-35.

Многая літа побажали студенти своїм матерям  виконанням пісні «Мамина калина».