Вишиванка цвіте над Україною

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня.

Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника щороку святкує День вишиванки, це є один із наймасштабніших заходів, оскільки у ньому беруть участь усі студенти та викладачі коледжу. У цей день усі мають нагоду одягнути вишиванку й урочисто продемонстувати її.

Цьогоріч українці по всьому світу це свято відзначали 17 травня.

Івано-Франківський коледж провів танцювальний флешмоб на площі біля пам’ятника Іванові Франку. Танцювало 250 студентів (ІІ курс спеціальності «Початкова освіта», ІІІ курс спеціальності « Дошкільна освіта». Вони вивчають дисципліну «Основи ритміки і хореографії», а також студенти ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта», які навчаються за спеціалізацією «Хореографія»).

А потім – фотосесія!!!

Вишивана сорочка – це долі оберіг.

Любов до неї – то не мода.

Вона у серці в нас усіх!!!